Občianske združenie MÁŠA pri CVČ Trstená

Cieľom OZ je podporovať a rozvíjať príležitostnú aj pravidelnú činnosť s deťmi Centra voľného času, organizovať rôzne jednorazové podujatia a aktivity s dôrazom na humanizáciu a skvalitnenie trávenia voľného času detí, mládeže a ich rodičov. V spolupráci s CVČ sa snažíme zabezpečovať širokospektrálnu činnosť s rôznym zameraním – tanec, hudba, umenie, šport a skvalitnenie života zdravotne znevýhodnených detí a ich rodičov. Zabezpečujeme stretnutia s odborníkmi v daných oblastiach a pravidelne organizujeme komunitné stretnutia. Svojou činnosťou sa snažíme vytvárať aj vhodné materiálne podmienky a to využitím rôznych projektov a grantov.

Milí rodičia a priatelia,

občianske združenie MÁŠA pri Centre voľného času je zriadené od 17.10.2014  a zákon nám umožňuje  prijať dar vo forme 2% z Vašich daní. Vás tento dar nič nestojí, nám pomôže. V prípade že sa rozhodnete venovať 2% z daní práve nášmu združeniu, vypracovali sme pre Vás návod ako na to.

Ako na to:

 

Údaje o OZ :

IČO: 42390222
Názov: MÁŠA
Právna forma: Občianske združenie
Sídlo Námestie M. R. Štefánika 438/27, 028 01 Trstená
predseda OZ:
Mgr. Andrea Motýľová
kontakt: 0918/ 764 706
   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.; www.cvctrstena.sk

 

 

Už vopred Vám chceme poďakovať za prejavenie dôvery a podporu, ktorá pre nás veľa znamená. Zaväzujeme sa, že financie ktoré nám týmto spôsobom darujete budú využité naozaj zmysluplne -  na podporu a rozvoj schopností a daností Vašich detí a tiež na materiálne zabezpečenie našich aktivít podporujúcich zdravý vývin dieťaťa.